FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie www.ultrasbroniarze.fora.pl 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 
TERMINARZ - Wiosna 2008

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ultrasbroniarze.fora.pl Strona Główna -> SPRAWY KLUBOWE

qveyt




Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 367
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Z drugiej ligi!

PostWysłany: Pią 17:45, 28 Mar 2008    Temat postu: TERMINARZ - Wiosna 2008
 
Kolejka 16 - 15-16 marca

Gwardia Warszawa - KS Piaseczno 1:6
Mszczonowianka Mszczonów - Sokół Przytyk 1:0
Zryw Sobolew - Promnik Łaskarzew 4:1
Victoria Głosków - Zwolenianka Zwoleń 0:7
Broń Radom - Sparta Jazgarzew 4:2
Tur Jaktorów - Amur Wilga 1:4
Pilica Białobrzegi - Drukarz Warszawa 0:1
Olimpia Warszawa - Milan Milanówek 1:1

Kolejka 17 - 22 marca

Olimpia Warszawa - Gwardia Warszawa 0-4
Milan Milanówek - Pilica Białobrzegi
Drukarz Warszawa - Tur Jaktorów 5-1
Amur Wilga - Broń Radom 1-1
Sparta Jazgarzew - Victoria Głosków 2-0
Zwolenianka Zwoleń - Zryw Sobolew 6-1
Promnik Łaskarzew - Mszczonowianka Mszczonów 2-2
Sokół Przytyk = KS Piaseczno 0-1

Kolejka 18 - 29-30 marca

Milan Milanówek - Tur Jaktorów
Gwardia Warszawa - Sokół Przytyk
KS Piaseczno - Promnik Łaskarzew
Mszczonowianka Mszczonów - Zwolenianka Zwoleń
Zryw Sobolew - Sparta Jazgarzew
Victoria Głosków - Amur Wilga
Broń Radom - Drukarz Warszawa 30 marca, 11:00
Pilica Białobrzegi - Olimpia Warszawa

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pilica Białobrzegi - Gwardia Warszawa
Olimpia Warszawa - Tur Jaktorów
Milan Milanówek - Broń Radom
Drukarz Warszawa - Victoria Głosków
Amur Wilga - Zryw Sobolew
Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów
Zwolenianka Zwoleń - KS Piaseczno
Promnik Łaskarzew - Sokół Przytyk

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Gwardia Warszawa - Promnik Łaskarzew
Sokół Przytyk - Zwolenianka Zwoleń
KS Piaseczno - Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka Mszczonów - Amur Wilga
Zryw Sobolew - Drukarz Warszawa
Victoria Głosków - Milan Milanówek
Broń Radom - Olimpia Warszawa 12 kwietnia, 16:00
Tur Jaktorów - Pilica Białobrzegi

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Tur Jaktorów - Gwardia Warszawa
Pilica Białobrzegi - Broń Radom 23 kwietnia, 16:30
Olimpia Warszawa - Victoria Głosków
Milan Milanówek - Zryw Sobolew
Drukarz Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów
Amur Wilga - KS Piaseczno
Sparta Jazgarzew - Sokół Przytyk
Zwolenianka Zwoleń - Promnik Łaskarzew

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Gwardia Warszawa - Zwolenianka Zwoleń
Promnik Łaskarzew - Sparta Jazgarzew
Sokół Przytyk - Amur Wilga
KS Piaseczno - Drukarz Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów - Milan Milanówek
Zryw Sobolew - Olimpia Warszawa
Victoria Głosków - Pilica Białobrzegi
Broń Radom - Tur Jaktorów 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Broń Radom - Gwardia Warszawa 26 kwietnia, 16:00
Tur Jaktorów - Victoria Głosków
Pilica Białobrzegi - Zryw Sobolew
Olimpia Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów
Milan Milanówek - KS Piaseczno
Drukarz Warszawa - Sokół Przytyk
Amur Wilga - Promnik Łaskarzew
Sparta Jazgarzew - Zwolenianka Zwoleń

Kolejka 24 - 30 kwietnia

Gwardia Warszawa - Sparta Jazgarzew
Zwolenianka Zwoleń - Amur Wilga
Promnik Łaskarzew - Drukarz Warszawa
Sokół Przytyk - Milan Milanówek
KS Piaseczno - Olimpia Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi
Zryw Sobolew - Tur Jaktorów
Victoria Głosków - Broń Radom

Kolejka 25 - 3-4 maja

Victoria Głosków - Gwardia Warszawa
Broń Radom - Zryw Sobolew
Tur Jaktorów -Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi - KS Piaseczno
Olimpia Warszawa - Sokół Przytyk
Milan Milanówek - Promnik Łaskarzew
Drukarz Warszawa - Zwolenianka Zwoleń
Amur Wilga - Sparta Jazgarzew

Kolejka 26 - 10-11 maja

Gwardia Warszawa - Amur Wilga
Sparta Jazgarzew - Drukarz Warszawa
Zwolenianka Zwoleń - Milan Milanówek
Promnik Łaskarzew - Olimpia Warszawa
Sokół Przytyk - Pilica Białobrzegi
KS Piaseczno - Tur Jaktorów
Mszczonowianka Mszczonów - Broń Radom
Zryw Sobolew - Victoria Głosków

Kolejka 27 - 17-18 maja

Zryw Sobolew - Gwardia Warszawa
Victoria Głosków - Mszczonowianka Mszczonów
Broń Radom - KS Piaseczno
Tur Jaktorów - Sokół Przytyk
Pilica Białobrzegi - Promnik Łaskarzew
Olimpia Warszawa - Zwolenianka Zwoleń
Milan Milanówek - Sparta Jazgarzew
Drukarz Warszawa - Amur Wilga

Kolejka 28 - 21 maja

Gwardia Warszawa - Drukarz Warszawa
Amur Wilga - Milan Milanówek
Sparta Jazgarzew - Olimpia Warszawa
Zwolenianka Zwoleń - Pilica Białobrzegi
Promnik Łaskarzew - Tur Jaktorów
Sokół Przytyk - Broń Radom 21 maja, 17:00
KS Piaseczno - Victoria Głosków
Mszczonowianka Mszczonów - Zryw Sobolew

Kolejka 29 - 24-25 maja

Mszczonowianka Mszczonów - Gwardia Warszawa
Zryw Sobolew - KS Piaseczno
Victoria Głosków - Sokół Przytyk
Broń Radom - Promnik Łaskarzew
Tur Jaktorów - Zwolenianka Zwoleń
Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew
Olimpia Warszawa - Amur Wilga
Milan Milanówek - Drukarz Warszawa

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Gwardia Warszawa - Milan Milanówek
Drukarz Warszawa - Olimpia Warszawa
Amur Wilga - Pilica Białobrzegi
Sparta Jazgarzew - Tur Jaktorów
Zwolenianka Zwoleń - Broń Radom
Promnik Łaskarzew - Victoria Głosków
Sokół Przytyk - Zryw Sobolew
KS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów


Ostatnio zmieniony przez qveyt dnia Śro 21:48, 11 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wojto




Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 21:01, 29 Kwi 2008    Temat postu:
 
mniej wiecej tak moze to wyglądac :

ORANGE EKSTRAKLASA

Cracovia
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
GKS Bełchatów
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
Łódzki KS
Odra Wodzisław Śląski
Piast Gliwice
Polonia Bytom / Znicz Pruszków
Ruch Chorzów
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin


I LIGA

Arka Gdynia
Flota Świnoujście
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Katowice
Górnik Łęczna
Kmita Zabierzów
ŁKS Łomża
Motor Lublin
Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Bytom / Znicz Pruszków
Polonia Warszawa
Raków Częstochowa
Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Stalowa Wola
Śląsk Wrocław
Tur Turek
Wisła Płock


II LIGA

Aluminium Konin / Chemik Bydgoszcz / Sparta Oborniki
Bałtyk Gdynia / Pogoń Szczecin
Beskid Skoczów / GKS Tychy '71 / Ruch Zdzieszowice
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański / Polonia/Sparta Świdnica
Concordia Piotrków Trybunalski
Dalin Myślenice / Izolator Boguchwała
Dolcan Ząbki
Elana Toruń
Gawin Królewska Wola
GKP Gorzów Wielkopolski
Górnik Wieliczka
Hetman Zamość
Jarota Jarocin
Jeziorak Iława / Supraślanka Supraśl
Kolejarz Stróże
Kotwica Kołobrzeg
Miedź Legnica
MKS Kluczbork
Nielba Wągrowiec
Okocimski KS Brzesko
OKS 1945 Olsztyn
Orlęta Radzyń Podlaski
Pelikan Łowicz
Polonia Słubice
Ponidzie Nida Pińczów / Stal Poniatowa
Przebój Wolbrom
Rozwój Katowice
Sandecja Nowy Sącz
Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Niewiadów / Start Otwock
UKS SMS Łódź / Victoria Koronowo
Unia Janikowo
Warta Poznań
Widzew Łódź
Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec


III LIGA (ŁÓDŹ-WARSZAWA)

Broń Radom / Podlasie Sokołów Podlaski (w razie zwycięstwa w barażowym spotkaniu z GLKS Nadarzyn lub Legionovią Legionowo)
GLKS Nadarzyn? (jeśli Start Otwock przegrałby ze Stalą Niewiadów, musiałby rozegrać baraż ze zwycięzcą meczu Broń Radom - Podlasie Sokołów Podlaski)
Legionovia Legionowo? (Start Otwock musiałaby wygrać ze Stalą Niewiadów, a Legionovia w barażu ze zwycięzcą meczu Broń Radom - Podlasie Sokołów Podlaski)
Mazowsze Grójec
Mazowsze Płock
MKS Kutno
Nadnarwianka Pułtusk
Narew Ostrołęka
Omega Kleszczów
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola? (jeśli Stal Niewiadów wygrałaby ze Startem Otwock lub UKS SMS Łódź z Victorią Koronowo)
Radomiak Radom
Stal Głowno
Stal Niewiadów / Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
UKS SMS Łódź? (w razie porażki z Victorią Koronowo)
Warta Sieradz
Włókniarz Konstantynów Łódzki? (w razie zwycięstwa Stali Niewiadów ze Startem Otwock i UKS SMS Łódź z Victorią Koronowo)
Włókniarz Zelów
Woy Opoczno


IV LIGA MAZOWIECKA (16 lub 17 lub 1Cool

Amur Wilga
Błękitni Gójsk
Broń Radom? (w przypadku porażki w meczu barażowym z Podlasiem Sokołów Podlaski, bądź później z GLKS Nadarzyn lub Legionovią Legionowo)
Drukarz Warszawa?
GLKS Nadarzyn? (w przypadku porażki w meczu barażowym z Bronią Radom lub Podlasiem Sokołów Podlaski)
Huragan Wołomin
Hutnik Warszawa
Korona Góra Kalwaria
Korona Ostrołęka
Kryształ Glinojeck
KS PIASECZNO
KS Warka
Legionovia Legionowo? (w przypadku porażki Startu Otwock ze Stalą Niewiadów, bądź porażki w meczu barażowym z Bronią Radom lub Podlasiem Sokołów Podlaski)
ŁKS Łochów
Mazur Karczew
Mazur Radzymin
MKS Ciechanów?
MKS Mława
MKS Przasnysz
Mszczonowianka Mszczonów
Naprzód Zielonki
Okęcie Warszawa
Piast Piastów
Pilica Białobrzegi
Podlasie Sokołów Podlaski? (w przypadku porażki z Bronią Radom, bądź później z GLKS Nadarzyn lub Legionovią Legionowo)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce
Polonia II Warszawa
Przyszłość Włochy (Warszawa)
Skra Obory
Sparta Jazgarzew
Szydłowianka Szydłowiec
Ursus Warszawa
Victoria Sulejówek
Wulkan Zakrzew
Zryw Sobolew
Zwolenianka Zwoleń
Żbik Nasielsk
Powrót do góry
Zobacz profil autora

ULTRAS




Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 240
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: z Narutowicza 9 !

PostWysłany: Śro 12:27, 30 Kwi 2008    Temat postu:
 
Te baraże mnie załamują :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ultrasbroniarze.fora.pl Strona Główna -> SPRAWY KLUBOWE
Strona 1 z 1

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
Skocz do:  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Skin Created by: Sigma12
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin