Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ultrasbroniarze.fora.pl Strona Główna -> SPRAWY KLUBOWE

PostWysłany: Czw 15:39, 08 Lis 2012    Temat postu: Dawnych wspomnień czar.

Ciekawe zestawienie wraz z opisami z udziałem Broni Radom.

Opis meczu
nieznana gazeta

Radomscy kibice długo musieli czekać na dobry występ swych pupilów.
Do momentu zdobycia bramki przez Zajączkowskiego, po źle zastawionej pułapce ofsajdowej "Pasiaków" Broń niepodzielnie panowała na boisku. Później inicjatywę przejęła Cracovia, a najbliższy wyrównania był Surowiec, jednak jego strzał z 10 metrów minimalnie minął bramkę. W drugiej części emocji również nie brakowało. Dogodne okazje do zmiany wyniku mieli zarówno gospodarze jak i goście. Groźniejsze były jednak akcje miejscowych - w 66 minucie Kolanek trafił w poprzeczkę, a na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem dobre dośrodkowanie Hałbiny przejął Kowalczyk i efektowną główką ustalił wynik meczu.

ps, pamiętacie jak ŚP Madziar krzyczał zawsze do Halbiny - BALBINA?Smile
i jego słynne wierzbickie - marki, marki, marki...

PostWysłany: Sob 09:47, 01 Gru 2012    Temat postu:

z tego co wiem to Madziar wyjechał z ojcem do Szczecina i kibicował Pogoni, zawsze ją kochał no ale Broń chyba więcej...co się z nim później działo to nie wiem. Wyjechał może z 16-18 lat temu. Z raz go jeszcze widziałem pózniej w Radomiu po jakichś 2-3 latach od wyjazdu.
O wyjeździe to on mi mówił więć to wersja niepotwierdzona bo mógł zmyślać jak to Madziar, duże dziecko, trochę inne...
Pamiętacie jak się pobił z innym wariatem na meczu Bolkiem??? Very Happy
Bolek przyszedł i zaczął gadać po swojemu że jest za radomiakiem no i Madziar mu wpieprzył Very Happy
Krzysiek- Madziar, można popytać na forum Pogoni na pewno go zapamiętali jeśli chodził na mecze.

Skin Created by: Sigma12